Polska podpisała nową umowę obronną z Niemcami, politycy Koalicji Obywatelskiej a szpitale
Polska i Niemcy z nową umową obronną. Bez gwarancji bezpieczeństwa
Polska i Niemcy podpisały w środę w Warszawie nową umowę o współpracy obronnej, która ma dostosować ramy wzajemnej kooperacji wojskowej do zagrożeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Dokument sygnowali wicepremier i minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz oraz szef niemieckiego resortu